Aralık 11, 2016

Hakkımızda

AVRASYA VİDANJÖR 2000 yılından itibaren sektördeki yerini almış ve özellikle kanal açma, logar açma gibi konularda müşterilerine her zaman kaliteli ve hızlı hizmeti sunmuştur. Firmamız misyonu gereği her zaman lider marka oluşturmuş ve müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmiştir. Bu bağlamda bizimle iletişime geçen her müşterimize en kısa zaman içerisinde sorunsuz hizmeti sağlanmaktadır.
AVRASYA VİDANJÖR yalnız ofis ya da ev hizmeti değil sektörle alakalı tüm konularda sizlere teknik destek konusunda yardımcı olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Bizim için öncelik her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Firmamızın vermiş olduğu hizmetler bütünüyle bakacak olursanız;Evsel Atıklarınızın temizlenmesinde, firmalarınızdaki kimyasal atıkların imhasında, tıkalı foseptik çukurlarınızın açılmasında,su çekim işlemlerinde ve kanal görüntülemelerinde bizimle iletişime geçerek en hızlı şekilde çözümünüzü sağlamayı kendisine görev bilmiştir.
Bugüne kadar çözemediğimiz hiçbir sorun yoktur.
Kanal ve logar gibi işlemler ciddiyet isteyen konulardır. Bu nedenle işinin ehli kişiler tarafından yapılmadığında sizi daha ciddi problemler bekliyor olabilir. Bizler Avrasya Vidanjör olarak hiçbir zaman işimizi tesadüflere bırakmadık ve bırakmayız bu nedenle de gerek bünyemizdeki personellerimiz olsun gerekse kullandığımız araç gereçlerimiz kesinlikle alanının en yeni ve iyileridir.
Firmamız bünyesinde yer alan araçlarımızın tamamı son model gelişmiş teknolojiye sahiptir. Yani nokta atışlarla işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz demek sorununuzu da en kısa yoldan çözmeniz demektir.
7/24 müşteri destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 2000’lerin başında kurulmuş olana  Avrasya vidanjör  firmamız. Kurulduğu günden beri  Siz değerli Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlanmaktadır.Araçlarımızın periyodik bakımlarını güncel olarak yaptırmakla birlikde yeni araçlarımızı bünyemize takmaktayız yaklaşık olarak 10-15 araçımızı hizmete sunmuş olamkala bilrlikde gelişen teknolojiye ayak uydurarak hızla gelişmekte olan vidanjör alalanında hızla yükselmekteyiz

 Çalışma arkaşlarımız iş güvenliği eğitimleri  ve sertifikaları ile birlikde çalışmakta olduğumuz fabrikalarda Baret, Kulaklık, Gözlük, Maske, Çelik Burunlu Ayakkabı ( İş Ayakkabısı ) ve Vücut Elbise gibi bir çok  iş kazasını önleyecek önlemler alınması konusunda tecrübeli ekip arkaşlarıyla çalışmaktayız

Firmamızın hızla büyüyen ve gelişen bir teknoloji ağından yararlanarak siz değerli müşterilerimize ve müşteri adaylarımızın bize daha hızlı ulaşabilmesi için lütfen bizle iletişime geçiniz…